0
0
0
Загрузка...
Время работы: 09:00-18:00 Пн.-Пт.
0
Каталог

«Невагомий» сонячний дах з двосторонніх фотомодулів став призером Austrian Solar Prize

2 декабря 2021 / 17:00


Виробник модулів Sonnenkraft став призером Austrian Solar Prize за «невагомий» дах із сонячних панелей, розташований на власному заводі в Санкт-Файт-ан-дер-Глан. Проект зміг посісти перше місце у категорії для провідних рішень у сфері промислових, торгових та сільськогосподарських підприємств. Журі премії Eurosolar Austria були особливо вражені підходом до ефективного використання простору.

Sonnenkraft створила свій сонячний навіс, щоб розширити складські приміщення. Нещодавно компанія збільшила виробничі потужності Kioto Solar у зв'язку зі зростаючим попитом на свою продукцію і їй знадобилося майже вдвічі більше місця для зберігання. Щоб отримати додаткову вигоду, крім захисту від вітру та негоди, було вирішено інтегрувати двосторонні модулі власного виробництва безпосередньо в основу підвісного даху.

Таким чином було побудовано сонячний дах з генерацією на 160 мегават і Sonnenkraft майже вдвічі (до 340 мегават) збільшила потужність своїх фотоелектричних установок. Компанія використовує електроенергію у процесі виробництва та додатково знижує викиди CO2 за рахунок своїх фотомодулів.

Звичайно, таке рішення для Sonnenkraft було очевидним. Адже компанія сама виробляє компоненти для фотоелектричних систем, які можуть бути гармонійно вбудовані в будівлі (BIPV).

«Ми виробляємо енергію для Австрії та Європи та бачимо величезний потенціал зростання фотоелектричних модулів у вітчизняному виробництві. Так що може бути природніше, ніж обладнати складське приміщення сонячними панелями з подвійним склом свого виробництва», — пояснив Пітер Прассер, керуючий директор Sonnenkraft.

Нещодавно ми писали про сонячний дах із кольорових сонячних панелей, розміщений на головному офісі служби порятунку Швейцарії. Вона є фотоелектричною черепицею, яка практично не відрізняється від традиційного даху. В основі системи потужністю 76 кВт лежать фарбовані сонячні модулі Solaxess.

Джерело ecotechnica.com.ua