0
0
0
Загрузка...
Время работы: 09:00-18:00 Пн.-Пт.
0
Каталог

Канадська компанія представляє літій-ферофосфатну батарею для автономних сонячних батарей

23 января 2022 / 13:06

На виставці Intersolar North America у Каліфорнії канадська компанія Discover Battery представила систему накопичення енергії Helios, батарею LFP, призначену для роботи у віддалених умовах.

Акумулятор випускається у виконаннях на 24 або 48 В з номінальною ємністю 60 А*год і 30 А*год відповідно. Його номінальна потужність складає 1,54 кВт*год.

До 20 акумуляторів Helios можна з’єднати послідовно, якими керує шлюз Lynk II від Discover, система керування батареями (BMS), що може динамічно керувати зарядами та виконувати дистанційне усунення несправностей при підключенні до Інтернету. Lynk II можна інтегрувати з основними інверторами від Schneider, Victron, Sol-Ark, SMA, Studer та інших. BMS розташовано в кабіні у верхній частині акумуляторного блоку для зручності доступу. За словами Discover, при зарядці в замкнутому циклі, керованому запатентованою BMS, акумулятори можна заряджати на 25% швидше.

Discover Battery заявила, що корпус батареї розроблений власними силами, що робить пристрої стабільними, особливо при використанні мобільних додатків. У Discover зазначили, що корпус акумулятора розроблений власними силами і підходить безпосередньо для акумуляторних елементів Discover, що робить пристрій стабільним, особливо при використанні в мобільних додатках. У віддаленому холодному кліматі акумулятор Helios використовує вбудований шар самонагріву для оптимальної продуктивності. Акумулятор також має перемикач увімкнення/вимкнення для гнучкості та енергозбереження. Пристрій вже доступний у всьому світі, поставки почнуться в лютому.

Батареї LFP мають значно менший ризик перегріву порівняно зі своїми звичайними літієвими аналогами, оскільки відсутній основний винуватець, кобальт, в хімічному складі батареї.

Discover Battery виробляє акумулятори з 1949 року та в основному працює в області свинцево-кислотних акумуляторів. Спираючись на більш ніж 100-річний досвід роботи в сонячній галузі, компанія створила продукт, який чутливий до потреб фахівців із встановлення сонячних батарей та сервісних груп. Дистанційне керування через BMS означає менше виїздів вантажівок, а знімна BMS, яка не потребує переміщення елементів, усуває необхідність у доставці літію за необхідності ремонту.

Цього літа в лінійці Discover з'явиться батарея Element, батарея LFP потужністю 5 кВт, яка також може бути розміщена в серії з 20 і управляти Lynk II. Цей пристрій приєднується до робочої конячки Discover Battery, батареї AES, 3,0 кВт*год і 7,4 кВт*год, 48 В.

Джерело pv-magazine.com